جزوه تبصره های اداری ، شغلی ، استخدامی و مالی قانون بودجه سال ۹۷

قانون بودجه و ضوابط اجرایی بودجه سال ۹۷ کل کشور برای اجرا به دستگاههای اجرایی کل کشور ابلاغ شده است.

  • نام فایل : جزوه تبصره های اداری ، شغلی ، استخدامی و مالی قانون بودجه سال ۹۷
  • مرجع تهیه فایل: سایت هم رده
  • فرمت فایل: پی دی اف
  • تعداد صفحات : ۲۰ صفحه
  • حجم فایل : حدود ۳ مگابایت
  • قیمت خرید فایل : رایگان

رئیس جمهور در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور که در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۶ از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام با حذف یک بند از تبصره (۱۱) موافق با مصلحت نظام تشخیص داده شد و طی نامه شماره ۱۱۳۹۷۵/۳۴۸ مرخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده است، را جهت اجراء ابلاغ نمود.

قانون بودجه ۹۷ حاوی تبصره های مختلفی است که بخشی از آنها مرتبط با امور اداری، شغلی و مالی کارمندان و کارکنان دولت و همچنین بازنشستگان لشکری و کشوری است.

ما سعی نموده ایم گزیده ای از تبصره های مرتبط با امور اداری، شغلی و مالی قانون بودجه سال ۹۷ را بصورت یکجا گردآوری و برای دانلود آماده کنیم.

قانون بودجه و ضوابط اجرایی بودجه سال ۹۷ کل کشور برای اجرا به دستگاههای اجرایی کل کشور ابلاغ شده است. در مجموع مواد و تبصره های این دو مصوبه مواردی مربوط به امور اداری و شغلی کارکنان و شاغلین وجود دارد که هم رده آنها را بصورت یکجا برای دانلود شما قرار داده است. این موارد و همچنین مستندات مرتبط با آن را می توانید از لینکهای زیر دانلود کنید.

به گزارش فارس، بودجه ۹۷ کل کشور از نظر منابع و مصارف بالغ بر ۱۲ میلیون و ۲۲۵ هزار و ۵۲۳ میلیارد ریال است. همچنین منابع بودجه عمومی دولت ۴ میلیون و ۴۳۲ هزار و ۶۰۴ میلیارد ریال و بودجه شرکت‌های دولتی ۸ میلیون و ۳۹۱ هزار و ۲۴۷ میلیارد ریال است.

به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.