دانلود رایگان مجموعه مقالات ایثار و شهادت

مولفه های اساسی گفتمان ایثار و شهادت در انقلاب اسلامی

این مجموعه شامل مقالاتی با عناوین زیر با فرمت پی دی اف بوده که در یک فایل با تعداد صفحات حدود ۱۱۰ صفحه و با حجم حدود ۳ مگ قابل دانلود بصورت رایگان است:

  • نظریه پردازش، پذیرش و پرورش دین: رویکردی نرم برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت

  • ارزشهای جهاد و شهادت در شعارهای انقلاب اسلامی

  • شهید و شهادت در عرفان اسلامی

  • هنر ایثار در یک نگاه

  • سرآمدان ایثار در سایه توصیفات رهبر معظم انقلاب

  • مولفه های اساسی گفتمان ایثار و شهادت در انقلاب اسلامی

همه لینکهای مجموعه بصورت آنلاین فعال و قابل دانلود می شوند

ایثار و شهادت ، به عنوان یک فرهنگ متعالی(high culture) در زمره ی عالی ترین مفاهیم الهی و نتیجه والاترین ارزش هایی می باشند که یک انسان متعهد می تواند به آن مقام دست یابد .

این مفاهیم اثر گذار و حرکت آفرین قادرند تا فضای یک جامعه را بصورت گسترده تحت تأثیر قرار دهند و والاترین برکات را برای آن به همراه داشته باشند.

حقیقت امر آنست که اگر رشادت ها و خدمات شهدا و ایثار گران بخوبی برای مردم معرفی گردد و به قالب های کلیشه ای و بیان های ژورنالیستی محدود نگردد ، بیشترین و بهترین نتایج را به همراه خوهد داشت.

تقویت باورهای دینی و ملی که امروزه جزءاصلی ترین مسائل اعتقادی و فرهنگی به حساب می آید ودرردیف مهمترین وظایف ماست ، از جمله مواردی است که با معرفی و تعمیق شخصیت، منزلت ، عقاید و آرمان های ناب آن بزرگواران در سطحی فراگیر تحت تأثیر قرار می گیرد.

فلذا همه ی ما مدیون شهداء و ایثار گران بوده و یکی از طرقی که می توانیم ادای دین نماییم ، شناساندن همه جانبه ی آنان بر نسل هایی است که شهداء و مسیری که در آن ممارست داشته اند را ، بخوبی درک نکرده اند.

به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.