دانلود پکیج جامع و کامل آمادگی آزمون EPT

این بسته آموزشی یکی از کامل ترین بسته های گردآوری شده در خصوص آمادگی جهت شرکت در آزمون EPT است. ما سعی نموده ایم کاملترین و جامع ترین مجموعه را برای شما گردآوری نمائیم.

مشخصات پکیج جامع و کامل آمادگی آزمون EPT

  • کلیه منابع اعلام شده جهت آمادگی شرکت در آزمون جامع به تعداد ۸ منبع و با حجم حدود ۱۳۶ مگابایت شامل منابع انگلیسی آزمون.
  • صورت و تلفظ لغات و جملات موضوع منابع اعلام شده با حجم حدود ۲۷۸ مگابایت شامل صدها صوت جداگانه.
  • مجموعه سئوالات به همراه ترجمه، پاسخنامه و پاسخ تشریحی در ۳۴۰ صفحه و با حجم حدود ۷۰ مگابایت شامل سئوالات بیش از ۲۰ دوره آزمون، کلید سئوالات، پاسخ تشریحی و ترجمه و آنالیز برخی سئوالات و …
  • جزوه جامع و کامل فارسی در ۵۴۶ صفحه و با حجم حدود ۵۱ مگابایت، شامل آموزش،گرامر، نکات کلیدی، جملات و کلمات پرتکرار، نمونه سئوالات، راهنمای ثبت نام در آزمون و ….

به جرات می توان گفت این مجموعه را با این قیمت در هیچکدام از سایت های اینترنتی مشاهده نخواهید کرد. برای خرید و دانلود این مجموعه به تفکیک ذکر شده از لینک های زیر استفاده کنید:

خرید و دانلود پکیج جامع و کامل آمادگی آزمون EPT بصورت تکی

خرید

خرید و دانلود پکیج جامع و کامل آمادگی آزمون EPT بصورت یکجا با تخفیف ویژه

180,000 RIAL – خرید

EPT مخفف English Proficiency Test می باشد. آزمون ای پی تی توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود و تمامی دانشجویان دکتری باید تا قبل از شرکت در امتحان جامع ، نمره آزمون ای پی تی یا دیگر آزمون ها را به دانشگاه ارائه نمایند.

از سال ۱۳۸۶ آزمون EPT ، به طور منظم در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود . شرکت در این آزمون محدودیتی ندارد و هر فرد می تواند تا زمان رسیدن به نمره مناسب در این آزمون شرکت نماید.

مقایسه آزمون ای پی تی با دیگر آزمون های مشابه :

آزمون EPT را می توان با آزمون بین المللی تافل(TOEFL PBT) مقایسه نمود و تنها تفاوت آن این است که بخش شنیداری و نگارشی ندارد. همچنین در مقایسه با آزمون MSRT ، این آزمون به صورت ماهانه برگزار می شود و در کلیه دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی، این مدرک حین مصاحبه دکتری معتبر است. محتوای کلی آزمون با آزمون EPT تفاوت چندانی ندارد اما MSRT علاوه بر ساختار آزمونEPT که شامل لغات، گرامر و درک مطلب می باشد، مهارت شنیداری ( listening ) داوطلبان را نیز مورد سنجش قرار می‌دهد.

آزمون EPT ، شامل ۱۰۰ سوال می باشد که ۱۴۰ دقیقه زمان برای پاسخگویی در نظر گرفته شده است. این ۱۰۰ سوال به سه بخش زیر تقسیم می گردد:
بخش واژگان : ۲۰سوال (عمدتا به صورت پیدا کردن مترادف کلمات داده شده)
بخش گرامر : ۴۰ سوال (چهارگزینه‌ای و تحلیل خط)
بخش درک مطلب : ۴۰ سوال (شامل چهار درک مطلب)
قابل ذکر است که این آزمون ، نمره منفی ندارد . و حد نصاب قبول در آن نمره ۵۰ می باشد .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *